Opinie

Serdecznie polecam Prywatne Przedszkole nr 4 w osiedlu Teatralnym w Krakowie - Nowej Hucie. Moja córka chodziła tam przez cztery lata. Poszukiwałam niewielkiego, przyjaznego miejsca, w którym moje dziecko będzie się czuło dobrze i bezpiecznie, a ja zostawię je bez obaw na wiele godzin dziennie.

Przedszkole zostało mi polecone przez koleżankę i właściwie już po pierwszym kontakcie i rozmowie z Panią Dyrektor zdecydowałam, że przy nim pozostanę. Ogromnie życzliwa, radosna Pani Dyrektor od razu wzbudza zaufanie u rodzica.

Moje dziecko bardzo chętnie chodziło do przedszkola, niezwykle się rozwinęło i usamodzielniło. Panie opiekujące się dziećmi są troskliwe, ciepłe i bardzo zaangażowane. Dzieci przebywają w przyjaznej rodzinnej atmosferze, dobrze się bawią, są radosne i swobodne. Placówka oferuje liczne ciekawe zajęcia na miejscu: ruchowe, plastyczne, muzyczne, taneczne, logopedyczne, jak również liczne wyjścia np. do teatru, kina, zoo, zabawy karnawałowe, wyjazdy na zielone przedszkole itp.. Przy korzystnej pogodzie dzieci uwielbiają spędzać czas na placu zabaw zlokalizowanym w sąsiedztwie przedszkola. Przedszkolaki świetnie się bawią obchodząc swoje urodziny. Okolicznościowe występy dzieci organizowane dla rodziców i dziadków na scenie przy Teatrze Ludowym zachwycają i wzruszają.

Posiłki są bardzo smaczne, przygotowywane na miejscu, a godziny pracy przedszkola bardzo dogodne dla rodziców.

Żal odchodzić, ale taka kolej rzeczy… Życzyłabym sobie podobnych warunków wychowawczo-edukacyjnych dla mojego dziecka w szkole.

 

Renata Kalicińska